[aparat id=’ahPmV’] پیش فاکتور سندی است برای پیشنهاد کالا یا خدماتی که ارائه می‌شود. به عبارتی ارزش کالا و شرایط خرید آن را با مشخص کردن مدت اعتبار برای مشتری صادر می کنیم. در این سند باید تاریخ اعتبار کالای مورد نظر درج شود که بعد از اتمام اعتبار، باطل شود. طراحی پیش فاکتور حرفه ای امری بسیار مهم است که تمامی صاحبان مشاغل باید در جهت پیشبرد اهداف خود آن را در نظر بگیرند.

عموما زمانی صادر می‌شود که فروش قطعی نشده و خریدار تایید کرده باشد. پیش‌فاکتور برای مشتری هیچ تعهد مالی ایجاد نمی‌کند و فقط پیشنهادی از طرف فروشنده است. امکان دارد مشتری از چند فروشنده در حوزه شما پیش فاکتور گرفته باشد و طبق قیمت کالا، شرایط و… تصمیم نهایی خود را بگیرد.

طراحی پیش فاکتور
پیشنهاد قیمت کالا و خدمات به مشتریان

 

چگونه پیش فاکتور حرفه ای طراحی کنیم؟

مشتریان پیش فاکتور های دریافتی را با هم مقایسه می کنند تا بتوانند بهترین خرید را انجام دهند. بنابراین لازم است طراحی جوری باشد که مشتری را متقاعد به خرید از شما کند. مواردی که باید فروشندگان دوربین مداربسته در تهیه این مورد رعایت کنند از این قرارند:

 

هزینه کنید!

سعی کنید تا جایی که می‌توانید کیفیت را بالا ببرید. آنها را شکیل، رنگی و در سایز A4 تهیه کنید. در بخش توضیحات باید شرح دهید که چه خدماتی را به مشتری ارائه خواهید کرد. به طور مثال گارانتی و سایر خدمات پس از فروش را به روشنی مطرح کنید. این مزیت باعث می‌شود که پیش فاکتور شما بیشتر به چشم بیاید.

پیش فاکتور حرفه ای
هزینه کنید و کیفیت را بالا ببرید تا دیده شوید

 

تعرفه خدمات را  پشت پیش فاکتور چاپ کنید

معمولا فروشندگان دوربین مداربسته برای نصب و خدمات پس از فروش هزینه کمتری نسبت به تعرفه های مصوب صنف از مشتریان دریافت می کنند. اگر لیست تعرفه ها را چاپ کنید مشتری متوجه این تفاوت قیمت می‌شود و اینگونه از خرید خود احساس رضایت بیشتری خواهد داشت. همچنین اطمینان مشتری به شرکت شما بیشتر می‌شود.

پس همین الان دست به کار شوید و با طراحی یک پیش فاکتور حرفه ای فروش خود را افزایش داده و مشتریان بیشتری جذب کنید. موفق باشید…نویسنده: محمد امین طیبیمنبع: اطلاعات نویسنده

6 نکته مهم برای داشتن کارت ویزیت حرفه ای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

X