سبد خرید 0

وبلاگ

بهترین دوربین مدار بسته خانگی

بهترین دوربین مناسب منزل

بهترین دوربین مدار بسته خانگی: در مقاله‌ی پیش‌ رو قصد داریم در قالب راهنمای جامع خرید دوربین مداربسته خانگی در بازار ایران را معرفی کنیم، با کیانام ارتباط همراه باشید.

بررسی ویژگی‌های انواع دوربین مداربسته خانگی مناسب استفاده در منازل مسکونی و آپارتمان ها

چرا در منزل دوربین نصب کنیم؟

با نصب دوربین مداربسته در منزل می توان کنترل شبانه روزی روی منزل ایجاد کرد تا همواره رفت و آمدها و سایر اتفاقات را از هر جای دنیا بصورت 24 ساعته تحت نظارت درآورد و بدین ترتیب می توان از اتفاقاتی مانند سرقت تا حدود زیادی جلوگیری کرد و در ضمن می توان تصاویر مربوط به زمان وقوع جرم یا حادثه را ذخیره کرده و در صورت لزوم به آن استناد کرد.

ضرورت استفاده دوربین مداربسته در منزل

همچنین بخوانید: دوربین مداربسته ارزان

از کاربردهای دیگر دوربین مداربسته علاوه بر کنترل فضای منزل می توان به ارتباط با فرزندان در ساعات کاری والدین، ارتباط با پرستار کودک یا خدمتکار ساختمان و همچنین کنترل عملکرد ایشان در زمان عدم حضور در منزل، مراقبت با افراد سالخورده در منزل از راه دور و آگاهی همیشگی از احوال ایشان اشاره کرد.

دوربین‌های مناسب داخل منزل

خرید دوربین مداربسته اسفیورد مدل Z210
خرید دوربین مداربسته اسفیورد مدل Z220
خرید دوربین مداربسته اسفیورد مدل Z240

دوربین‌های مناسب خارج از منزل: دوربین مداربسته ضد آب

خرید دوربین مداربسته اسفیورد مدل Z206
خرید دوربین مداربسته اسفیورد مدل Z330
خرید دوربین مداربسته اسفیورد مدل W200
کیانام ارتباط عرضه کننده انواع دوربین مداربسته بیسیم با بهترین قیمت بازار، جهت ثبت سفارش آنلاین به فروشگاه دوربین مداربسته کیانام ارتباط مراجعه کنید.

در اولین قدم نیازهای خود را برای نصب دوربین مداربسته ارزیابی کنید، از خودتان بپرسید چرا قصد خرید دوربین مدار بسته دارم ؟ آیا می خواهید بر رفت و آمد های عمومی نظارت کنید؟ می خواهید چهره ها را ببینید یا کالاها یا تردد افراد را تشخیص دهید؟ سیستم دوربین مداربسته بیسیم می خواهید یا با سیم؟ سیستم های فضای داخلی می خواهید یا باید فضای خارجی را هم پوشش داد؟ چه کیفیتی از دوربین انتظار دارید؟ سیستم مورد نظر شما باید چند دوربین داشته باشد؟ بودجه شما چقدر است؟

نکات قابل توجه قبل از خرید دوربین

مساحت ساختمان منزل، مهم ترین پارامتری است که باید مورد توجه قرار گیرد. بعنوان مثال یک عدد دوربین در حالت معمول می تواند فضایی با مساحت 50 تا 60 متر را پوشش دهد و در صورت وجود مانع یا افزایش مساحت بایستی از دوربین های بیشتری استفاده نمود .

 • برای هر کدام از اتاق ها ، سالن یا هال ، آشپزخانه ، پارکینگ ، حیاط و حتی پشت بام در صورت لزوم دوربین مداربسته در نظر گرفته می شود .
 • مهم ترین و حساس ترین نقاط منزل ، قسمت های ورودی ساختمان است که باید از دوربین های با کیفیت مناسب در مکان مناسب و زاویه دید مطلوبی نصب گردد تا چهره افراد به وضوح قابل تشخیص باشد.

برای هر کدام از اتاق ها ، سالن یا هال ، آشپزخانه ، پارکینگ ، حیاط و حتی پشت بام در صورت لزوم دوربین مداربسته در نظر گرفته می شود .

 • مهم ترین و حساس ترین نقاط منزل ، قسمت های ورودی ساختمان است که باید از دوربین های با کیفیت مناسب در مکان مناسب و زاویه دید مطلوبی نصب گردد تا چهره افراد به وضوح قابل تشخیص باشد.
 • اگر ساختمان منزل دارای پارکینگ است حتما بایستی حداقل یک عدد دوربین در پارکینگ نصب شود . مهم ترین نقطه پارکینگ نیز قسمت ورودی و خروجی اتومبیل ها می باشد .
 • در نصب دوربین در پارکینگ باید توجه داشت که از دوربین هایی انتخاب شوند که قابلیت تشخیص شماره پلاک خودرو را داشته باشند یا در اصطلاح پلاک خوان باشند و همچنین نحوه ی نصب و زاویه ی دید آن به گونه ای باشد که پلاک خودرو در شب و روز به وضوح قابل خواندن باشد تا در صورت وقوع حادثه قابل استناد و ارائه به مراجع مربوطه باشد.
 • در انتخاب دوربین برای پارکینگ بایستی مساحت پارکینگ ، نحوه قرارگیری خودروها و همچنین میزان نور محیط در شب و روز مورد توجه قرار گیرد .
 • اگر منزل موردنظر ، حیاط دار باشد ، حداقل یک دوربین که قسمت ورود و خروج را پوشش دهد مورد نیاز است .
 • دیوارهای جانبی ساختمان ، پشت بام و هرجایی که امکان نفوذ فرد بیگانه به ساختمان وجود دارد بایستی مورد توجه قرار گیرد .
 • اگر در حیاط ساختمان و قسمت بیرونی آن در مقابل درب ورودی خودروهای اهالی ساختمان پارک می شود ، نصب دوربین های پلاک خوان در آن نقاط پیشنهاد می شود ..
 • در ساختمان های چند طبقه و منازل آپارتمانی ، در قسمت های ورودی راه پله ها و مقابل آسانسورها نصب دوربین هایی با کیفیت مناسب جهت تشخیص چهره افراد لازم است.
 • با بررسی سابقه ی منطقه ، هر چه منطقه ای که منزل مورد نظر در آن واقع شده است ناامن تر باشد باید نسبت به تعداد دوربین ها و کیفیت آنها حساسیت بیشتری به خرج داد.

همچنین بخوانید: دوربین مداربسته دید در شب 🌟🌙

توجه: جهت کنترل و نظارت بر فرزندان یا افراد سالخورده نصب دوربین های با قابلیت چرخش لنز و امکان مکالمه دوطرفه پیشنهاد می شود.

توجه: در مکان هایی از منزل که در حالت عادی رفت و آمدی صورت نمی گیرد دوربین هایی با قابلیت تشخیص حرکت یا تشخیص انسان نصب می شود.

بهترین دوربین مدار بسته خانگی

بهترین دوربین مداربسته برای منزل

بعد از بررسی مساحت ساختمان منزل و تعداد فضاهای داخلی و بیرونی باید دقت کنید که علاوه بر نکاتی که در انتخاب دوربین مطرح شد، قیمت نهایی و هزینه نصب و راه اندازی دوربین مداربسته نیز مورد توجه قرار گیرد.

برخی دوربین ها دارای تکنولوژی های بسیار پیشرفته بوده و قابلیت های موجود در آنها کاربردی برای شما نخواهد داشت. لذا قبل از خرید آپشن ها و قابلیت های دوربین را به دقت مطالعه کنید و از خرید دوربین هایی که قالیتهایی دارند که برای مکان مورد نظر شما کاربردی ندارند خودداری کنید. زیرا این دوربین ها از طرفی گرانتر هستند و از طرفی در صورت خراب شدن، صرف هزینه بیشتری برای تعمیر لازم است.

تعیین تعداد ورودی و روجی ها برای نصب دوربین مدار بسته

همچنین در بعضی از نقاط می توان به جای استفاده از دو یا سه دوربین تنها از یک دوربین که قابلیت چرخش لنز دارد استفاده نمود و هزینه را تا حدود زیادی کاهش داد.

کارخانه کیانام ارتباط دوربین های خود را در دو نوع AHD و دوربین های تحت شبکه یا IP با برند اسفیورد SFIORD طراحی و تولید کرده است. معمولا برای منازل دوربین های AHD پیشنهاد می شود که هم در نصب و راه اندازی پیچیدگی کمتری دارد و هم اقتصادی و مقرون به صرفه تر هستند.

در مواردی مانند کنترل بر عملکرد خدمتکار منزل، نظارت بر کودکان و مراقبت از افراد سالخورده دوربین های تحت شبکه بی سیم با برند اسفیورد توصیه می شود.

همچنین بخوانید: دوربین بی بی کم 👶

انواع دوربین های مدار بسته خانگی

 1. دوربین‌های مناسب استفاده در داخل منزل
 2. دوربین‌های مناسب استفاده در خارج از منزل

قیمت دوربین مدار بسته مناسب منزل

یکی از مهمترین معیارها برای انتخاب دوربین‌ مداربسته قیمت دوربین‌ها است، ما به جرات ادعا می‌کنیم که قیمت دوربین‌های مدار بسته ارزان در کیانام ارتباط بسیار مقرون به صرفه هستند و این قیمت پایین در کنار کیفیت بالای اجناس میباشد. اگر به دنبال خرید دوربین مدار بسته با کیفیت و قیمت مناسب هستید، محصولات کیانام ارتباط بهترین انتخاب برای شما خواهند بود.

مشاوره رایگان خرید دوربین مدار بسته

خرید دوربین مدار بسته در منزل

انواع دوربین‌های مدار بسته‌ با کیفیت و قیمت مناسب همراه با گارنتی، در فروشگاه کیانام ارتباط موجود هستند که می‌توانید در این صفحه تمام این مدل‌ها را ببینید و مشخصات آن‌ها را بخوانید و بعد از انتخاب دوربین مدار بسته مناسب خریدتان را صورت اینترنتی و آنلاین ثبت کنید، همچنین امکان خرید حضوری برای ساکنین تهران مهیا است.

همچنین بخوانید: دوربین مداربسته سالمندان 👴👵

هزینه نصب بهترین دوربین مدار بسته خانگی

دوربین‌های مداربسته بیسیم به واسطه هزینه‌ و زمان نصب پایین‌تر، در بین کاربران امروزی محبوبیت بسیار زیادی پیدا کرده اند، خودتان به راحتی میتوانید دوربین‌های بیسیم اسفیورد را، راه اندازی کنید و در صورتی که در ارتباط با نصب و راه اندازی دوربینتان نیاز به راهنمایی داشتید؛ با ما تماس بگیرید کارشناسان کیانام ارتباط از ساعت 9 الی 18 پاسخگو شما هستند، در ویدئو زیر طریقه نصب و راه اندازی دوربین مدار بسته در منزل یکی از مشتریان عزیزمان را مشاهده کنید:


منابع:  techradarbit.ly/3x0z9dLsafewise.com

2 Comments

به گفتگوی ما بپیوندید و دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
ارسال به ایمیل
https://cctvgram.com/?p=15044