لنز زوم اختصاصی

این دوربین ها به دو لنز مجزا تجهیز شده اند. یک لنز استاندارد و یک لنز اختصاصی زوم برای دریافت نماهای نزدیک و بسته. استفاده از لنز زوم اختصاصی به شما این امکان را می دهد که در زاویه دلخواه خود تصویر را تا 70 برابر بزرگ کنید. در مکان هایی که امکان نصب دوربین نزدیک به سوژه وجود ندارد به راحتی می توانید این دوربین را در فاصله دورتر نصب کنید و تصویر را روی نقطه مورد نظر خود زوم کنید. همچنین فروشندگانی که به دنبال نظارت بر ورود و خروج اجناس کوچک از فروشگاه خود هستند می توانند این دوربین ها را روی کانتر خود زوم کرده و تصاویر را با جزییات ضبط کنند.

قابلیت دزدگیر هوشمند

 سیستم دزدگیر هوشمند نرم افزار CareCam Pro به شما این امکان را می دهد که سنسور دوربین را به برای سه حالت مختلف تشخیص حرکت ، تشخیص بدن انسان و تشخیص چهره ی انسان فعال کنید.

حالت تشخیص حرکت دوربین شما را به کلیه حرکت های محیط حساس می کند. در این حالت عبور یک پرنده ، تکان خوردن شاخه های یک درخت و تردد اشخاص و اتوموبیل ها و … باعث به صدا در آمدن آژیر دوربین و ارسال هشدار برای شما خواهد شد.

حالت تشخیص بدن انسان به شما این امکان را می دهد تا دزدگیر دوربین را فقط برای تردد اشخاص حساس کنید و از به صدا در آمدن آن هنگام عبور حیوانات جلوگیری نمایید.

حالت تشخیص حرکت تنها در صورت دیدن چهره یک فرد از فاصله ی نزدیک آژیر دزدگیر شما را تحریک می کند.

شما می توانید سیستم دزدگیر هوشمند را برای هر کدام از این حالت ها یا هر سه با هم فعال نمایید. حساسیت دزدگیر در سه حالت کم ، متوسط و زیاد قابل تنظیم می باشد. همچنین امکان زمان بندی دزدگیر برای فعالیت در تایم های خاص وجود دارد.

 سیستم دزدگیر هوشمند در نرم افزار YCC365 Pro  به حرکت در محیط حساس بوده و به شما این امکان را می دهد تا دزدگیر خود را برای سه حالت مختلف تنظیم نمایید. 

حساسیت پایین
دوربین را برای حرکت هایی که بیشتر کادر تصویر را در بر می گیرند حساس می کند. در این حالت با مشاهده ی حرکت ماشین و انسان دزدگیر فعال شده ، دوربین آژیر زده و برای شما هشدار ارسال می کند. 

حساسیت متوسط
دوربین حرکت اجسام متوسط را هم تشخیص می دهد. در این حالت با مشاهده ی حرکت حیوانات در کادر تصویر دوربین آژیر زده و برای شما هشدار ارسال می کند. 

حساسیت بالا
در این حالت سنسور ها به کوچک ترین حرکت های محیطی واکنش نشان می دهند. پرواز یک پرنده در مقابل دوربین باعث به صدا در آمدن آژیر شده و برای شما هشدار ارسال می شود. 

تشخیص منطقه هدف
با استفاده ار امکان تشخیص منطقه ی هدف ، می توانید تنها بخشی از کادر تصویر را در محدوده ی پوشش دزدگیر قرار دهید. دوربین در صورت مشاهده ی فعالیت های خارج از محدوده تعییین شده ، واکنشی نشان نمی دهد. 

حساسیت به صدا
با فعال کردن حساسیت به صدا ، دوربین می تواند با شنیدن صداهای محیطی واکنش نشان دهد. این حالت در زمانی که حرکت در مقابل کادر تصویر رخ نداده بسیار کاربردی می باشد. 

دید در شب رنگی

با تاریک شدن محیط ، ال ای دی های نور مرئی وارم لایت فعال شده و سیستم استارلایت تصاویر را به صورت رنگی و با جزییات برای شما ضبط می کند. ال ای دی های مرئی به صورت دستی توسط خودتان قابل فعال شدن هستند و می توانید روشنایی محیط را با استفاده از این دوربین تامین کنید. 

تکنولوژی مادون قرمز دوربین به شما امکان ضبط تصاویر در شب را می دهد. با تاریک شدن محیط آی آر های دوربین به طور خودکار روشن شده و نور مادون قرمز را در محیط پخش می کنند. با فعال شدن مادون قرمز تصاویر به صورت سیاه سفید و با وضوح بالا ضبط خواهند شد. شما می توانید در تاریکی مطلق تصاویر واضحی از محیط داشته باشید. 

یکی از مهم ترین امکانات این دوربین قابلیت تعقیب هدف است. شما می توانید این قابلیت را برای تعقیب بدن انسان فعال کنید. با مشاهده ی هر شخص در کادر تصویر دوربین به همان سمت تغییر جهت می دهد و با حرکت شخص ، آن را دنبال می کند. فعال کردن این قابلیت برای زیر نظر داشتن تردد اشخاص در مغازه ی شما یا بررسی ورود و خروج اجناس در انبار شما را از نصب دوربین های متعدد بی نیاز می کند. 

کلیه تصاویر با صدا برای شما ضبط خواهند شد. تکنولوژی صدای دو طرفه این امکان را به شما می دهد تا با توسط نرم افزار دوربین صدای خود را در محیط پخش کنید. شما می توانید از هر جای دنیا که باشید وارد نرم افزار دوربین شده و شروع به صحبت کنید. اسپیکر قدرتمند دوربین صدای شما را در محیط پخش می کند. همچنین صدای ورودی از هر دو طرف در فیلم های ضبط شده روی مموری کارت وجود خواهد داشت.