• خرداد 16, 1401

در این مقاله از کیانام ارتباط ، دوربین مداربسته با قابلیت سریع ترین تعقیب هدف را معرفی میکنیم، با ما همراه باشید:

تکنولوژی تعقیب هدف هوشمند در دوربین های چرخشی باعث میشه که یک دوربین مدار بسته کار چند دوربین ثابت را انجام بدهد، در این ویدئو از کیانام ارتباط چند مدل دوربین  را باهم مقایسه کنیم و دوربینی با قابلیت سریع ترین تعقیب هدف را معرفی میکنیم و به بررسی عملکرد تعقیب هدف در دوربین های اسفیورد میپردازیم.

کیانام ارتباط عرضه کننده انواع دوربین مداربسته بیسیم با بهترین قیمت بازار، جهت ثبت سفارش آنلاین به فروشگاه دوربین مداربسته کیانام ارتباط مراجعه کنید.

وقتی جسم متحرکی داخل کادر تصویر باشد، دوربین سوژه را دنبال میکند تا زمانی که از تصویر خارج شود، هر چقدر سرعت چرخش دوربین اسفیورد بیشتر باشد تعقیب هدفشون قدرتمند عمل میکند.

سریع ترین چرخش افقی و عمودی متعلق به دوربین اسفیورد مدل W507 است که سرعت چرخشش دو برابر بقیه دوربین های معمولی است و هیچ سوژه متحرکی رو از دست  نمیدهد.

اگر که شما جز کسانی هستید که قابلیت های چرخش براتون خیلی مهمه مثل تعقیب هدف های سریع و میخواهید خیلی سریع دوربین را خودتان به صورتی دستی بچرخانید مدل W507 بهترین گزینه برای شما است زیرا سیستم نرم افزاریش را ارتقا دادند که بتواند سریع حرکت های چرخشی رو انجام بدهد.

توجه داشته باشید که تعقیب هدف تمام دوربین ها در فضاهای خیلی تنگ و کوچک جوابگو نیستند مثلا  اگر شما یک مغازه ای دارید که کل آن 12 متر مربع است خیلی روی تعقیب هدف آن مانور ندهید.

نکته دیگر بحث پاترول است، پاترول چی هست؟

پریست: در تمام دوربین‌ها قابلیتی داریم بنام پریست که  4 نقطه مهم رو تعریف میکنیم و این ها نقاط شاخص ما میشوند و با وجود پاترول دیگر نیازی نیست که با کلیک کردن دوربین را به نقطه دلخواهتان برسانید، کافی است نقطه دلخواهتان را انتخاب کنید دوربین همان نقطه یا منطقه دلخواه شما را به شما نشان خواهد داد.

پاترول: یعنی اینکه شما بین این نقاط حساس(پریست) برنامه ریزی میکنید و بین تمام نقاط حساستون ارتباط  زمانی و مسیری مشخص کنید، به طور مثال: فرض کنید در یک کارگاه دوربین مدار بسته نصب کرده اید، شب کجا برای شما مهم است؟ شب برای شما منطقه انبار مهم است بنابراین دوربین را زمان بندی میکنید تا در یکی از پریست هاتون قسمت انبار رو معرفی کنید حالا بهش میگید که از ساعت 6 بعدازظهر به بعد که کارگاه تعطیل است انبار را نشان دهد، یا اینکه ساعت 7 که زمان ورود کارکنان است دوربین ورودی را نشان دهد به این قابلیت پاترول میگویند یعنی به دوربین زمان میدهید که و میگوید که نقطه x در مقطع زمانی y برای من مهم است،در واقع پاترول نقاط پریست شما را طبق یک الگوریتم با زمان خاص به هم وصل میکند.

در صورتی که قصد خرید دوربین مداربسته برای فضای داخلی را دارید، پیشنهاد ما به شما دوربین مداربسته اسفیورد مدل W507 است، و در صورتی که قصد خرید برای فضای بیرونی را دارید، پیشنهاد ما به شما دوربین مداربسته اسفیورد مدل W95 است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

X