نمایش 11 پاسخ رشته ها
  • نویسنده

سلام من دو تا از دوربین های ip م رو وقتی وصل میکنم تصویر ندارم یه علامت تعجب توی یه مثلث میاد. مشکل از چیه؟

سلام دستگاهتون، دوربین ها رو ساپورت نمی‌کند رزولوشن دوربین از رزولوشنی که دستگاه ساپورت می‌کند، بیشتر است.

• این پاسخ 2 ماه، 2 هفته پیش توسط اصلاح شده است.

چک کردم دوربین ها 3 مگ بودن دستگاهم 2 مگ بود، میتونم دوربین ها رو به 2 مگ تغییر بدم؟ چجوری این کارو کنم؟

بله در قسمت channel setting در بخش channel parameter از سربرگ video incoding اول شماره دوربین را انتخاب کنید و در قسمت رزولوشن، رزولوشن دلخواهتان را انتخاب کنید و بعد از آن حتما دکمه save را بزنید که تنظیمات ذخیره شود.

اکی ممنون

[quote quote=3074]اکی ممنون[/quote]

خواهش میکنم

[quote quote=3073]بله در قسمت channel setting در بخش channel parameter از سربرگ video incoding اول شماره دوربین را انتخاب کنید و در قسمت رزولوشن، رزولوشن دلخواهتان را انتخاب کنید و بعد از آن حتما دکمه save را بزنید که تنظیمات ذخیره شود.[/quote]

من این کار رو انجام داد اما باز هم اکی نشد تصویر ندارم چیکار کنم؟

ممکن است مشکل از فرمت تصویری دوربین باشد که دستگاه نتواند ساپورت کند. دستگاه و دوربینتون h264 هست؟

بله دستگاه h264 هست اما دوربین رو نمیدونم! تو کاتالوگش نوشته؟

بله تو کاتالوگش هست، چک کنید اگر h265 هست، توی همون تنظیمات مربوط به رزولوشن می‌توانید فرمت تصویر دوربین را به h264 تغییر دهید.

آها بله درست شد ممنون لطف کردید

[quote quote=3080]آها بله درست شد ممنون لطف کردید[/quote]

خواهش میکنم

نمایش 11 پاسخ رشته ها
  • شما برای پاسخ به این موضوع باید وارد سایت شوید.