free tracker صفحه هشت - انتخاب مودم و محل مناسب - کیانام ارتباط صفحه هشت - انتخاب مودم و محل مناسب - کیانام ارتباط
سبد خرید 0

صفحه هشت – انتخاب مودم و محل مناسب

انتخاب مودم و محل مناسب

روش ها و نکات تامین اینترنت برای دوربین های بی سیم اسفیورد

دوربین های بی سیم برای انتقال تصویر به اینترنت وایفای نیاز دارند و باید در محل نصب آنها از یک مودم استفاده کنید. در زمان راه اندازی اولیه، بهتر است فاصله شما از مودم بیشتر از سه متر نباشد. اما زمانی که دوربین را راه اندازی کردید می توانید تا محدوده‌ی آنتن دهی مجاز از آن فاصله بگیرید.

فاصله مجاز دوربین تا مودم وابسته به قدرت آنتن دهی مودم شماست. دوربین های اسفیورد مشابه گوشی های موبایل عمل میکنند. می توانید با گوشی موبایل به مودم وصل شده و به محل مورد نظر خود بروید. در صورتیکه موبایل شما آنتن دهی کامل را نشان دهد، آن مکان برای نصب دوربین مناسب می باشد. سرعت آپلود و دانلود ایده آل برای مشاهده تصویر دوربین روی موبایل 200 کیلوبایت بر ثانیه می باشد.

مودم های ADSL معمولی به طور پیش فرض بین 8 تا 10 متر آنتن دهی دارند. دانگل های سیمکارتی اسفیورد در شعاع 10 متر ، و مودم حرفه ای اسفیورد تا شعاع 40 متر آنتن دهی دارد. اگر می خواهید دوربین را جایی نصب کنید که سیمکارت ها آنتن دهی مناسبی در آن ندارند، مثل پارکینگ هایی که در زیرزمین قرار گرفته اند،  می توانید اینترنت را با کابل لن هم به دوربین ها برسانید. البته این ویژگی مخصوص دوربین های ضدآب است و از بین دوربین های فضای داخل فقط مدل 221 امکان اتصال کابل لن را دارا می باشد.

همچنین برای انتقال تصویر موقت امکان استفاده از یک گوشی دوم به عنوان مودم هم وجود دارد. کافی است. برای این منظور باید اینترنت موبایل خود را به روش هات اسپات در محیط شیر کنید. دوربین می تواند موبایل شما را به عنوان مودم شناسایی کند و طبیعی است که در صورت خاموش شدن موبایل انتقال تصویر قطع خواهد شد.

فروشگاه دوربین مداربسته کیانام ارتباط عرضه کننده انواع دوربین مداربسته بی سیم به صورت حضوری و آنلاین

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
ارسال به ایمیل
https://cctvgram.com/?p=19401