.h_iframe-aparat_embed_frame{position:relative;}.h_iframe-aparat_embed_frame .ratio{display:block;width:100%;height:auto;}.h_iframe-aparat_embed_frame iframe{position:absolute;top:0;left:0;width:100%;height:100%;}

علت کندی یا هنگ کردن در استفاده از منوی دستگاه NVR , DVR

یکی از مواردی که افراد فعال در زمینه دوربین های مدار بسته  تجربه کردند کندی یا هنگ کردن دستگاه NVR و DVR هنگام ورود به منوی دستگاه می باشد.  در استفاده از منو علل متفاوتی دارد که شایع ترین آن ها به قرار زیر است:

 

ورود به منو های مرتبط

اگر هنگام ورود به منو های مرتبط با هارد مانند playback  یا بررسی وضعیت هارد و یا هر منویی که به گونه ای با هارد در ارتباط می باشد،  دچار مشکل هنگ کردن دستگاه NVR و DVR یا stop  شدیم  باید به سراغ هارد، سوکتها، کابل و فلت های مرتبط با هارد برویم. در صورتی میزان پاور هارد مناسب بود و از صحت کابل های ساتا مطمئن شدیم باید به سراغ هارد برویم . (توجه شود گاهی پل ارتباطی بین هارد و سیستم کامل ازبین نرفته و سیستم گزارش از دست رفتن هارد را نمی دهد )

میتوان هارد را کامل از مدار خارج کرد و با یک هارد جایگزین، سیستم را دوباره چک شود .

 

ورود به هر منو

هنگام ورود به هر منویی سیستم دچار کندی یا هنگ کردن دستگاه میشود. این دو علت را در بر دارد:

الف – اختلالات نرم افزاری :

اگر سیستم را از طریق ارتباط با اینترنت و دسترسی به فایل مربوطه بروز رسانی کنیم  مشکل حل میشود . اگر فایل مورد نظر در اینترنت موجود نبود از شرکت فروشنده بخواهید تا فایل بروز رسانی که بر روی فلش قرار میگیرد را به شما ارائه کند .

 

ب – مشکلات سخت افزاری :

اگر از روش های بالا به نتیجه نرسیدید باید به سراغ سخت افزار برویم. باید سطوح ولتاژ استانداردی که درون دستگاه وجود دارد بررسی شود. ولتاژهای مناسب را به رم و ای سی فلش و cpu  میرساند . که اگر سطوح ولتاژ مناسب بود علت ضعیف شدن cpu  یا رم میباشد.نویسنده: امیر رستمیمنبع: اطلاعات نویسنده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

X