با تشکر از انتخاب محصولات اسفیورد، در صورتی که در استفاده از محصول خریداری شده دارای مشکل هستید، ابتدا باید با مرکز خدمات پس از فروش کیانام ارتباط با شماره تلفن 02188308596 تماس بگیرید تا کارشناسان فنی مشکل شما را بررسی نمایند و در صورت نیاز به راهنمایی تلفنی، اقدامات لازم انجام شود. در صورتی که کارشناس فنی تشخیص دهد که محصول دارای نقص فنی است و باید به مرکز خدمات ارسال گردد، کد برگشت محصول را به شما می دهند و می توانید بعد از تکمیل فرم ، محصول خود را به واحد گارانتی ارسال نمایید.

هزینه پستی ارسال و دریافت کالا تا مرکز خدمات گارانتی بر عهده خریدار محصول می باشد. ولی در موارد خاص که محصول در هنگام خرید و حمل کالا تا محل خریدار دچار آسیب دیدگی شده باشد مطابق با نظر کارشناس فنی کیانام ارتباط، مبلغ پرداختی به خریدار عودت داده می شود.

در صورتی که محصول خریداری شده در محدوده تاریخ گارانتی باشند حداکثر طی 7 روز ار زمان دریافت در مرکز خدمات، رفع مشکل می گردد و به خریدار برگشت داده می شود و در صورتی که بیشتر از 7 روز زمان لازم باشد، کالای جایگزین به صورت امانی به خریدار تحویل می گردد.

در صورتی که گارانتی محصول تمام شده باشد ولی در محدوده تاریخ خدمات پس از فروش باشد، حداکثر طی 30 روز ار زمان دریافت در مرکز خدمات، رفع مشکل می گردد و به خریدار برگشت داده می شود و در صورتی که بیشتر از 30 روز زمان لازم باشد، کالای جایگزین به صورت امانی به خریدار تحویل می گردد.

محصول باید همراه با کلیه متعلقات و در بسته بندی اولیه همراه با فاکتور فروش به مرکز خدمات ارسال گردد.

جعبه محصول را درون یک کارتون پستی قرار دهید و به مرکز خدمات پس از فروش ارسال نمایید.

روی یک برگ کاغذ، نام و نام خانوادگی، شماره همراه و شرح ایراد را بنویسید و درون جعبه محصول قراردهید.

در ویدیو زیر نحوه ارسال صحیح کالا به مرکز خدمات را توضیح داده ایم

در ویدیو زیر نحوه ارسال صحیح کالا به مرکز خدمات را توضیح داده ایم

تائید مراحل ارسال کالا

[quform id=”16″ name=”مراحل ارسال محصول”]