تکنیک پاسخ به ایرادات مشتریان

.h_iframe-aparat_embed_frame{position:relative;}.h_iframe-aparat_embed_frame .ratio{display:block;width:100%;height:auto;}.h_iframe-aparat_embed_frame iframe{position:absolute;top:0;left:0;width:100%;height:100%;}

قیمت محصولاتتان زیاد است! باید با کسی مشورت کنم! نیاز دارم که فکر بکنم! هنوز تصمیم نگرفتم! چند روز فرصت جهت بررسی دهید! باید از چند جای دیگر استعلام قیمت بگیرم! در این مقاله قصد داریم تکنیک پاسخ به ایرادات مشتریان را به شما آموزش دهیم.

تا الان چندین بار با این سوالات در هنگام فروش به مشتریان مواجه شدید و فروش متوقف شده است.  قصد داریم در این مقاله تکنیکی را آموزش دهیم که هر ایرادی را مشتری گرفت را پاسخ دهید.

پاسخگویی به ایرادات مشتری یکی از مهمترین مراحل فروش می باشد. اگر فروشنده ای پاسخ به ایرادات مشتری را بلد نباشد حجم زیادی از فروش های خود را از دست خواهد داد.

 

قانون شش ایراد

در هنگام فروش به مشتری ، هیچ خریداری وجود ندارد که بتواند بیشتر از 6 ایراد بگیرد. اگر فروشنده ای برای پاسخ دادن به ایرادات مشتری آماده باشد، می تواند تمام ایرادات مشتری را پاسخ دهد. در این حالت می تواند کالا و خدمات خود را به مشتری بفروشد.

 

100 ایراد مشتری

ما باید آمادگی پاخگویی به 100 ایراد مشتری را داشته باشیم. تمام ایراداتی که مشتریان شما امکان دارد بگیرند را لیست کنید. این کار امکان دارد چندین روز زمان ببرد. این لیست حتما باید به عدد  برسد یعنی صد ایرادی که مشتریان شما می توانند بگیرند. این صد ایراد هر جمله ای می تواند باشد.

 

پاسخگویی به 100 ایراد مشتری

شروع به پاسخ دادن ایرادات کنید! پاسخ شما باید کاملا سنجیده و متناسب با آن ایراد باشد. مشتری باید با شنیدن آن پاسخ قانع شود.

این پاسخ ها را آماده کرده و بارها آن را مرور می کنید. پس از مرور و یادگیری تمام پاسخ ها می توانید آمادگی کامل در برابر هر گونه سوالی از سمت مشتری را داشته باشید. لازم به ذکر است که هر مشتری حداکثر می تواند 6 ایراد بیاورد.

 

پس از انجام تمامی این تکنیک ها تقریبا هیچ فروشی نیست که شما آن را از دست بدهید.نویسنده: محمد امین طیبیمنبع: اطلاعات نویسنده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

X