سبد خرید 0

پگیری سفارشات

مشتری گرانقدر کیانام ارتباط

با توجه به شهر شما، سفارشات با شیوه حمل و نقل انتخابی شما و یا کم هزینه ترین شیوه حمل کالا، به آدرس شما ارسال می گردد و بعد از ارسال، یک کد رهگیری بصورت پیامک به شماره موبایل شما ارسال می شود که از نشانی های زیر قابل رهگیری است:

رهگیری سفارشات با شیوه ارسال با تیپاکس

در صورتی که در زمان مراجعه مامور شرکت تیپاکس در آدرس اعلامی حضور نداشته باشید، تا 24 ساعت بعد می توانید با تماس تلفنی به نمایندگی تیپاکس شهر خودتان، درخواست ارسال مجدد را داشته باشید و یا با مراجعه حضوری به شعبه تیپاکس، سفارش را تحویل بگیرید؛ در غیر اینصورت به آدرس کیانام ارتباط عودت داده میشود و ارسال مجدد کالا مشمول پرداخت کرایه مجدد می باشد.

رهگیری سفارشات با شیوه ارسال با چاپار

در صورتی که در زمان مراجعه مامور شرکت چاپار در آدرس اعلامی حضور نداشته باشید، تا 24 ساعت بعد می توانید با تماس تلفنی به نمایندگی چاپار شهر خودتان، درخواست ارسال مجدد را داشته باشید و  یا با مراجعه حضوری به شعبه چاپار، سفارش را تحویل بگیرید؛ در غیر اینصورت به آدرس کیانام ارتباط عودت داده می شود و ارسال مجدد کالا مشمول پرداخت کرایه مجدد می باشد.

رهگیری سفارشات با شیوه ارسال با پستی

در صورتی که در زمان مراجعه مامور شرکت پست در آدرس اعلامی حضور نداشته باشید، تا ۷۲ ساعت بعد می توانید با مراجعه حضوری به دفتر پستی شهر خودتان (در قسمت رهگیری مشخص می شود) سفارش را تحویل بگیرید، در غیر اینصورت به آدرس کیانام ارتباط عودت داده می شود و ارسال مجدد کالا مشمول پرداخت کرایه مجدد می باشد.

تذکر: عودت بسته از شرکت پست، ممکن است تا یک ماه زمان ببرد و تا زمان عودت به کیانام ارتباط، امکان ارسال مجدد وجود ندارد.

ارسال توسط اتوبوس و ترمینال مسافربری

در سفارشاتی که از طریق ترمینال بارنامه می شوند، می بایست تصویر بیجک بارنامه را از کارشناس فروش دریاقت کنید و معمولا تا ۲۴ ساعت بعد در ترمینال یا شرکت باربری مقصد و بصورت حضوری قابل دریافت است. برخی از شرکت های حمل نقل، در زمان رسیدن بسته مشتریان، با آنها تماس میگیرند و در صورت درخواست شما، آن بسته را با پیک برای شما ارسال می کنند.

در صورتی که درخواست تحویل بسته به راننده اتوبوس را داده باشید، می بایست شماره موبایل راننده را از کارشناس فروش دریافت کنید و خودتان با راننده به صورت تلفنی زمان رسیدن به ترمینال مقصد را دریافت کرده و به صورت حضوری از راننده اتوبوس تحویل بگیرید و معمولا رانندگان اتوبوس، بسته ها را به دفتر تعاونی اتوبوسرانی خودشان تحویل می دهند.

نکات مهم:

  • کلیه سفارشات با چسب مخصوص، بسته بندی و پلمپ می گردند و از تحویل بسته های باز شده یا کارتون های پاره شده،‌خودداری کنید.
  • در صورتی که می خواهید بسته های باز شده را تحویل بگیرید، ابتدا اطمینان پیدا کنید که محتویات سفارش شما به صورت کامل در داخل بسته قرار دارد و سپس آن را دریافت کنید.
  • با توجه به اینکه کالاهای الکترونیکی می توانند در حمل و نقل اشتباه آسیب ببینند، در صورتی که احتمال می دهید که سفارش شما در هنگام حمل و نقل آسیب دیده باشد، از تحویل گرفتن آن خوددداری کنید.
  • کلیه سفارشاتی که با تیپاکس،چاپار، پست و باربری ارسال می شوند، شمامل بیمه می باشند که در صورت مفقود شدن یا آسیب دیدن، شرکت حمل و نقل موظف به جبران خسارت می باشد.
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
ارسال به ایمیل
https://cctvgram.com/?p=17761