• مرداد 28, 1402

مشکل انتقال تصویر دوربین مداربسته روی موبایل

شاید برای شما پیش آمده باشد که تصویر دوربین مداربسته بر روی گوشی قطع شده باشد! قبلا تصویر روی موبایل داشتید ولی الان قطع شده است. در این ویدیو و مقاله به بررسی بروز مشکل انتقال تصویر دوربین مداربسته بر روی موبایل می پردازیم. در ادامه با ما همراه باشید…

معنای کلی انتقال تصویر دوربین مداربسته

انتقال تصویر یعنی اینکه تصاویر دوربین یا دستگاه خود را از جایی به جای دیگر منتقل کنید. به عبارتی تصاویر دستگاهی که در منزل شما نصب است را می خواهید در محل کار خود هم ببینید.

در مرحله اول باید نرم افزار مربوط به دستگاه خود را بر روی موبایل یا کامپیوتر خود نصب کنید. سپس تصاویر را در موبایل یا کامپیوتر خود ببینید.

معنای کلی انتقال تصویر دوربین مداربسته

 

مشکل انتقال تصویر دوربین مداربسته روی موبایل

حال اگر تصاویر بر روی موبایل شما قطع شده باشد! باید 5 نکته مهم را بررسی کنید. در پایین این 5 نکته مشکل انتقال تصویر دوربین را آموزش خواهیم داد.

 

نکته اول: وصل بودن کابل شبکه به دستگاه NVR

در قدم اول شما باید بررسی کنید که آیا کابل شبکه به دستگاه NVR شما متصل است یا خیر… . شاید بر حسب اتفاق قطع شده باشد.

 

نکته دوم در مشکل انتقال تصویر دوربین: وصل بودن اینترنت

در قدم دوم باید بررسی کنید که آیا منزل یا محل کار شما اینترنت متصل است یا خیر… . شاید اشتراک یا بسته اینترنت شما به اتمام رسیده باشد یا قطع شده باشد.

مشکل انتقال تصویر دوربین مداربسته روی موبایل
مشکل انتقال تصویر دوربین مداربسته روی موبایل

نکته سوم: بررسی تنظیمات روی NVR

در قدم سوم مشکل انتقال تصویر دوربین ، شما باید به بررسی تنظیمات دستگاه NVR خود بپردازید. شاید به اشتباه تنظیمات دستگاه را اشتباها دستکاری کرده و از تنظیم خارج شده است. که ما قبلا در مورد تنظیمات دستگاه NVR ویدیو و مقاله کاملی را قرار دادیم . جهت مشاهده ویدیو تنظیمات دستگاه NVR کلیک کنید.

نکته چهارم: یکی بودن نرم افزار دستگاه NVR با نرم افزار موبایل

حتما باید نرم افزاری که بر روی موبایل خود نصب می کنید با نرم افزار دستگاه ان وی ار خود یکی باشد. باید به این نکته توجه کنید که هر نرم افزاری جوابگوی دستگاه‌های شما نیست و باید نرم افزار مخصوص خودش را استفاده کنید.

نکته پنجم: صحیح بودن تنظیمات نرم افزار موبایل

باید به این نکته توجه داشت که تنظیمات روی موبایل شما باید صحیح باشد. یعنی تنظیماتی که قبلا وارد کرده اید همان باشد، تغییری در آن ایجاد نکرده باشید.

 انتقال تصویر دوربین مداربسته روی موبایل


خرید دوربین مداربسته و لوازم جانی آن

“حالا فرصتی عالی برای تجهیز منزل یا محل کارتان با یک دوربین مداربسته بی‌سیم فراهم کرده‌اید! با دسترسی به تصویر در زمان واقعی و امکانات پیشرفته، آرامش و امنیت خود را تضمین کنید. فقط یک قدم با خودتان فاصله دارید. بی‌تردید، این خرید می‌تواند یک تغییر مهم در زندگی شما به ارمغان آورد.
اگر به دنبال کیفیت تصویر بالا، قابلیت‌های حرفه‌ای، و نصب آسان هستید؟ همه اینها با دوربین‌های مداربسته بی‌سیم و لوازم جانبی کیانام ارتباط ممکن است. اکنون فرصت را از دست ندهید و به ما بپیوندید تا به شما در انتخاب بهترین گزینه کمک کنیم. امنیت و آرامش خانه یا کسب‌وکار شما ارزشمند است و ما آماده‌ایم به شما کمک کنیم تا آن را تضمین کنید.”

خریدو دوربین مداربسته و لوازم جانبی

مشکل انتقال تصویر دوربین مداربسته روی موبایل

 

مشکل انتقال تصویر دوربین مداربسته روی موبایل می‌تواند به چند دلیل رخ دهد. در ادامه، به بررسی علت‌ها و راه‌حل‌های ممکن برای این مشکل می پردازیم:

اتصال اینترنت ضعیف: 

یکی از علت های اصلی مشکل در انتقال تصویر می‌تواند اتصال اینترنت ضعیف یا ناپایدار باشد. مطمئن شوید که موبایل به یک شبکه Wi-Fi یا داده‌های سیار (3G، 4G و غیره) وصل است و سرعت اینترنت کافی برای جریان تصویر دوربین دارید.

تنظیمات دستگاه دوربین: 

بررسی کنید که دستگاه دوربین مداربسته برای انتقال تصویر به موبایل تنظیم شده باشد. ممکن است نیاز باشد تنظیمات شبکه یا پورت‌های مشخصی را در دستگاه دوربین انجام دهید.

مشکلات نرم‌افزاری: 

اگر نرم‌افزار دستگاه دوربین با مشکلات نرم‌افزاری مواجه شود، باعث اختلال در انتقال تصویر می‌شود.مطمئن شوید که دستگاه دوربین دارای آخرین نسخه نرم‌افزار و به‌روزرسانی‌های لازم است.

 انتقال تصویر دوربین مداربسته روی موبایل

تنظیمات موبایل:

 در برخی مواقع، تنظیمات موبایل می‌توانند تاثیری در انتقال تصویر داشته باشند. مطمئن شوید که مجوزهای لازم برای نرم‌افزارها یا اپلیکیشن‌های مرتبط با دوربین مداربسته فعال شده‌اند.

مشکلات سرور یا شبکه:

 ممکن است مشکل در سرورهای مورد استفاده برای انتقال تصویر یا مشکلات در شبکه موجود باشد که باعث اختلال در انتقال تصویر می‌شود.

ظرفیت دستگاه موبایل: 

در برخی موارد، دستگاه موبایل ممکن است از نظر سخت‌افزاری به انتقال تصویر‌ها از دوربین‌های با کیفیت بالا نتواند پاسخ دهد.

مشکلات فنی: 

در بعضی موارد، ممکن است دوربین مداربسته یا دستگاه موبایل خود دارای مشکل فنی باشند که منجر به مشکل در انتقال تصویر می‌شود.

 

 

سخن پایانی :

امدواریم با دیدن این ویدیو و مقاله مشکل انتقال تصویر دوربین مداربسته روی موبایل برای شما برطرف شده باشد.برای حل مشکل انتقال تصویر دوربین مداربسته روی موبایل، ابتدا باید علت مشکل را تشخیص داده و سپس با ترکیبی از راه‌حل‌های مذکور، سعی در رفع آن داشت. در صورتی که مشکل ادامه دارد، بهتر است با تکنسین یا پشتیبانی مربوطه تماس بگیرید.

 

 نویسنده: سپیده زمانی
 منبع: CCTVGRAM

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

X