• خرداد 9, 1401

در این مقاله از کیانام ارتباط به بررسی علل اصلی ضبط نشدن تصاویر دوربین مداربسته میپردازیم، با ما همراه باشید:

تصاویر دوربین مداربسته را به صورت لایو دارید و روی مانیتور مشاهده میکنید اما زمانی که پلی بک میگیرید متوجه میشید که هیچ فیلم و تصویری روی هارد ضبط نشده است، در این ویدیو  از کیانام ارتباط به بررسی مهم ترین دلایلی که موجب میشوند عکس و فیلم ها ضبط نشود میپردازیم.

کیانام ارتباط عرضه کننده انواع دوربین مداربسته بیسیم با بهترین قیمت بازار، جهت ثبت سفارش آنلاین به فروشگاه دوربین مداربسته کیانام ارتباط مراجعه کنید.

سه علت اصلی ضبط نشدن تصاویر دوربین‌های مداربسته

  1. هارد از دست رفته: هارد دچار بدسکتور شده یا یک مشکل فنی پیدا کرده بنابراین هارد به طور کلی تو مجموعه وارد نشده و در این شرایط قطعا تصویری ضبط نخواهد شد.
  2. ضعیف بودن پاور: هارد و دستگاه سالم هستند اما پاور ضعیف است در این شرایط اگر که ما دچار قطعی شده باشیم وقتی که برق دوباره وصل بشه پاور توان استارت زدن هارد را نخواهد داشت به دلیل اینکه در لحظه ای که هارد میخواهد استارت بخورد میزان زیادی از پاورمون جریان کشی میکند و پس پاور ضعیف میشود و نمیتواند هارد را به سرویس بیاورد و ما بعد از مدت ها متوجه میشویم که از یک تاریخی به بعد تصاویر ضبط نشده اند.
  3. مشکلات نرم افزاری: هارد، دستگاه و پاور سالم هستند اما یکی دوتا از کانال ها تصویر ندارند، در این شرایط بیشتر بحث نرم افزاری مطرح است، ممکن ما خواسته یا ناخواسته تنظیمات دوربین ها را تغییر داده باشیم و قسمت ضبط و رکورد را غیر فعال کرده باشیم در این شرایط کانال‌ها تصویر پلی بک نخواهند داشت در صورتی که تصویر لایو دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

X